Mieszkania na 5
Mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim
ul. Chemików 6A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
tel: 507 091 363
tel: 691 993 353
e-mail: sprzedaz@mieszkaniana5.pl

http://mieszkaniana5.pl


Często się zdarza, że osoby planujące zakup nowego mieszkania w Warszawie, ostatecznie postanawiają nabyć lokum w podwarszawskiej miejscowości.

Owszem, mieszkanie w stolicy ma swoje plusy, ale nadmierny gwar miasta może przeszkadzać. Poza tym, liczą się też względy ekonomiczne.

Nowe mieszkania w okolicy Warszawy niczym nie różnią się pod względem standardu wykończenia od lokali mieszkalnych na warszawskim rynku nieruchomości. Można wybierać w metrażach oraz ilości pokojów. Zapewnione są także miejsca parkingowe, często w podziemnych garażach oraz balkony, czy też tarasy, a nawet tarasy z ogródkiem w przypadku mieszkań parterowych. To bardzo istotna kwestia, gdyż w samej Warszawie niekiedy wybór mieszkań bywa dość ograniczony i trudniej znaleźć lokum idealnie dopasowane do gustu oraz możliwości finansowych kupujących.

I to jest chyba najważniejszy powód, dla którego nowe mieszkania w okolicy Warszawy będą cieszyć się większą popularnością niż lokale mieszkalne w samej stolicy. Nie da się ukryć, iż średnie ceny za metr kwadratowy nowego mieszkania w Warszawie są wyższe nawet o kilka tysięcy złotych, co oznacza, że mając do dyspozycji identyczną kwotę, jaka wystarczyłaby do nabycia małego mieszkanka w centrum stolicy, to w takim mieście, jak Nowy Dwór Mazowiecki można spokojnie kupić trzypokojowe lokum (można to sprawdzić np. na stronie).

Jeżeli ktoś decyduje się na mieszkanie poza Warszawą, to przede wszystkim powinien zwrócić uwagę na odległość od stolicy. Przyjmuje się, że najkorzystniejszy dystans wynosi do 40 km. Drugim istotnym faktorem wydaje się bardzo dobre skomunikowanie z centrum Warszawy. Oba warunki znakomicie spełnia Nowy Dwór Mazowiecki. To przecież zaledwie 34 km od Warszawy, a dojazd dzięki szybkiemu i komfortowemu połączeniu kolejowemu, naprawdę spełnia wszelkie zapotrzebowania. Ponad sto połączeń dziennie, a czas przejazdu do samego centrum stolicy nie przekracza trzydziestu minut, co oznacza, że można szybciej znaleźć się w centrum niż mieszkańcy dzielnic obrzeżnych.

W każdym razie, jeżeli komuś zależy na stosunkowo niedrogim, a przy tym dużym i ładnym mieszkaniu w naprawdę pięknym miejscu oraz z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do centrum Warszawy, to Nowy Dwór Mazowiecki powinien całkowicie zadowolić. Nowe mieszkania w okolicy Warszawy nie oznaczają przecież odcięcia od oferty kulturalnej i miejskich rozrywek. Bliskość stolicy sprawia, że spokojnie można uczestniczyć w życiu kulturalno-rozrywkowym Warszawy.

Zdjęcia naszego reportera

nieruchomości

domy

deweloperzy

mieszkania