Warszawski deweloper oferuje na sprzedaż nowe luksusowe mieszkania, położone w dzielnicy Warszawa-Ochota, bardzo blisko ścisłego centrum Warszawy, z którego kilkuminutowy spacer prowadzi prosto do Parku Szczęśliwickiego.
Sam Park Szczęśliwicki jest ewenementem na skalę kraju, ponieważ został zbudowany na dawnym składowisku śmieci i gruzu, po rekultywacji przybierając postać malowniczych drzew, stawów w których można łowić ryby oraz popularnego stoku narciarskiego z wyciągiem i torem saneczkowym. To miejsce spotkań, rozrywki a przede wszystkim wypoczynku nie tylko dla mieszkańców Ochoty ale i dla wszystkich zamieszkujących Warszawę
Nieruchomości oferowane przez dewelopera w tej malowniczej okolicy stanowią ciekawą architekturę, płynnie komponującą się z resztą otoczenia. Sprzedawane nowe luksusowe mieszkania na Ochocie przygotowywane są z myślą o komforcie użytkowania przyszłych mieszkańców. Liczne udogodnienia, doskonałe materiały i użyte najnowsze nowinki technologiczne podczas budowy mieszkań to dodatkowy plus a wśród najlepszych deweloperów standard dla wymagającej klienteli. Znajdujące się w sąsiedztwie liczne pasaże usługowo-handlowe zapewniają szybkie dotarcie do wszystkich usług. Miejsce jest doskonale skomunikowane zarówno dla samochodów jak i komunikacji publicznej. Okoliczna przyroda również tworzy przyjazny klimat. Nowo sadzone drzewka i krzewy dobrze wkomponowują się wśród starych, często przedwojennych drzew.
W tym centrum stolicy są miejsca gdzie można wypocząć, spędzać miło czas na powietrzu z dziećmi. Nie odbiegając od standardów europejskich, nowo powstałe apartamenty chronione będą przez portiera i nowoczesny system monitorujący okolicę i wnętrza budynków. Ekskluzywne mieszkania w tej części miasta stanowią idealną ofertę dla ambitnych i pracowitych osób, którzy cenią dynamiczną sytuację i życie w centrum miasta. Luksusowe apartamenty stanowią dobrą lokatę kapitału zarówno dla krajowych jak i zagranicznych inwestorów. Cały kompleks powstał w znanej pracowni architektonicznej. Jeśli chcesz lepiej poznać Apartamenty Przy Parku, to odwiedź serwis http://www.przyparku14.pl.

Zdjęcia naszego reportera

domy

deweloper

agencje nieruchomości

apartamenty