sPlace Park
Apartamenty na Żoliborzu
Przasnyska 4
01-756 Warszawa
tel. 22 188 16 00
tel. kom. 504 624 864
e-mail: splace@layetana.com

http://www.splacepark.pl


Bardzo wiele osób podejmuje decyzję o przeprowadzce do Warszawy.

Powodów, dla których ludzie chcą mieszkać w tak dużym i tętniącym mieście, będącym stolicą Polski, jest wiele. Kiedy już jednak zapadnie decyzja na temat wyboru miasta, należy się zastanowić nad dzielnicą. 
W ostatnim czasie na terenie Warszawy bardzo dużą popularnością cieszy się dzielnica Żoliborz. Mieszkanie na Żoliborzu można wynajmować lub kupić, w internecie bowiem można znaleźć naprawdę sporo ofert sprzedaży mieszkań w tym rejonie. Wśród nich dostępne są nie tylko mieszkania w średnim standardzie, ale również luksusowe apartamenty, w których można liczyć na naprawdę dobre warunki. 
Najczęściej posiadają one szereg zabezpieczeń, takich jak na przykład monitoring, widofon, ochrona, system alarmowy oraz drzwi i okna antywłamaniowe. Apartamenty często są wyposażone w sprzęt AGD, a także klimatyzację oraz systemy inteligentnego sterowania. (dowiedz się więcej na tej stronie )
Dostęp do balkonu, piwnicy oraz garażu również są bardzo istotnymi plusami tych mieszkań. Mieszkanie w Warszawie na Żoliborzu może się okazać naprawdę wspaniałą i niezapomnianą przygodą i bardzo dobrym życiowym wyborem. W dzielnicy tej znaleźć można kilka całkiem dużych i ładnych parków, między innymi Park Kaskada, znajduje się tutaj również Cytadela Warszawska. 
Na Żoliborzu funkcjonuje również kilka szkół, a tym Liceum ogólnokształcące, a także biblioteka, kino i teatr, więc o rozrywkę nie będzie trzeba się martwić, ponieważ będzie ona dostępna praktycznie "pod domem". Ceny mieszkań na Żoliborzu różnią się od części dzielnicy, powierzchni i rodzaju zabudowy. Bez wątpienia znajdzie się tu coś dla każdego.

Zdjęcia naszego reportera

mieszkanie na żoliborzu

luksusowe apartamenty

mieszkanie w Warszawie na Żoliborzu